Sedem darov Ducha Svätého pre dušu

Sedem darov Ducha Svätého pre dušu

Doprava 2,49 €,Info v obchode
Doporučená ponuka Zachej.sk

Info v obchode2,49 €100 % • 9 012×Ďalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Zachej.sk

Moje hodnotenie ovplyvňuje asi to, že som sa stretol s lepším popisom, ktorý vysvetľuje sedem darov Ducha Svätého. Teda s takým popisom, ktorý ma viac oslovil a mi viac pomohol chápať.

Produkt nemá žiadne parametre.

Sedem darov Ducha Svätého vie vymenovať zrejme každý z nás. No už ťažšie by sa nám odpovedalo na otázku, ako konkrétne sa tieto dary prejavujú v našich životoch, čo od nich môžeme očakávať, či ako sa môžeme zmeniť, keď ich budeme aktívne používať.

Na všetky tieto otázky odpovedá brožúra Sedem darov Ducha Svätého pre dušu. Pre pútavý a zrozumiteľný spôsob spracovania je vhodná nielen pre birmovancov, ale pre každého, kto sa chce o dennodennom pôsobení Ducha Svätého dozvedieť viac.

• , zakúpené v Zachej.sk